HISTORIE FESTIVALU

2020 - V červnu se měl konat 4-tý ročník tohoto festivalu, který byl bohužel kvůli koronavirové pandemii zrušen a přeložen na další rok.

2019 - V květnu tohoto roku našel A.K.Hlušek nejen odhodlání, ale i skvělý tým, se kterým se rozhodl to celé rozjet znovu. V červenci se tedy uskutečnil 3. ročník , který se konal v areálu restaurace U Péráka v K.Varech. Akce se vydařila na výbornou a další ročníky jsou tedy jistotou. Vždy byl festiválek jednodenní, což se od roku 2020 změní a festival tedy bude probíhat 2 dny, na dvou stagích a opět se uskuteční ve stejném areálu, jako letos.

2012 - V srpnu tohoto roku, díky tragické nehodě při které zemřeli přátelé A.K.Hluška, kteří OPEN MUSIC FEST společně organizovali, bohužel došlo od A.K.Hluška k rozhodnutí, že festival končí.

2011 - V srpnu tohoto roku se odehrál další ročník této akce, který slavil stejný úspěch, jako ten první. Těšili jsme se na další ročník, který jsme chtěli udělat už opravdu velkolepě.

2010 - S nápadem realizace hudebního festivalu přišel textař, hudebník a ostrovský rodák A.K.Hlušek, kterému se s pomocí jeho dvou kamarádů a za podpory DK Ostrov, podařilo zorganizovat v létě 2010 první ročník. Akce byla jednodenní a odehrála se v areálu letního kina v Ostrově a ihned po ukončení akce bylo jasné, že je další ročník jistotou.