KAPELY 2021

KRUCIPÜSK

Sobota - HLAVNÍ STAGE 

22:00

Česká hudební skupina hrající metal, thrash metal a hardcore. Kapela se na scéně pohybuje již 30 let a k této události pro fanoušky na svých koncertech připravila nezapomenutelnou světelnou show. Aktuálně vystupuje kapela ve složení Tomáš Hajíček, Peter Boška, Josef Křeček a Tomáš Hajíček ml.

JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ A ILLUMINATI.CA

Sobota - HLAVNÍ STAGE

20:00

Jana Uriel Kratochvílová je zpěvačka s opravdu unikátním hlasem a svým spontánním projevem, kostýmy a líčením předbíhá suverénně a neustále tuto dobu. Již pár let vystupuje s londýnskou skupinou Illuminati.ca, za jejímiž bicími není nikdo jiný, než bubeník Pražského Výběru - Jiří George Hrubeš. Vedle zbrusu nových songů z nového alba Ruby Rose Mayhem, nebudou samozřejmě chybět ani takové hity jako např. Publikum tvé jsem já, V stínu kapradiny či Copánky.

YO YO BAND
Pátek - HLAVNÍ STAGE 

21:30

Yo Yo Band je česká hudební skupina. V listopadu 1975 ji založili Richard Tesařík, Vladimír Tesařík, Ondřej Hejma a Julius Novotný Kuzma. Mezi nejúspěšnější hity skupiny patří především ty z 90. let. Jsou to známé písně jako například Karviná, Jedem do Afriky, Rybitví či Kladno. 

BRIXTN
Pátek - HLAVNÍ STAGE 

19:30

Skupina vznikla na jaře roku 2017 a je označována za indie-electro objev roku. Bratři Jelenové spolu dříve hráli ve skupině Donaha. První singl od Brixtn "Tak mi to nedovol" patřil na TV Óčko k nejhranějším klipům roku 2017. Singly jsou postupně nasazovány do rádií a "Než mě spálí den" se v hitparádě na rádiích umístil opakovaně na první příčce a jejich "Funpark" na tom nebyl jinak. Kapela pravidelně vystupuje na festivalech Rock for People, Aerodrome, OA Přeštěnice, Mezi ploty.  

KOZATAY
Pátek - HLAVNÍ STAGE 

17:30

Karlovarská skupina Kozatay- rovná se melodický rock'n'roll, ubírající se cestou vkusu a nepodbízivé popíkové líbivosti. Můžete se těšit na rock'n'roll uvolněně vzdušný i poměrně dravý. Za 24 let existence natočila tato kapela hity, které jistě znáte ( Magdalénka, Léto.. ) a zazní i novější písně z posledního alba, které vyšlo v září 2019.

TAJFUN

Sobota - HLAVNÍ STAGE 

18:00

Trio Tajfun vzniklo v září roku 2007 v sestavě Johnny Havelka, Tomi Berašon a Víťa Kováč. V té hraje dodnes. Vystupuje na vlastních koncertech, obecních a městských slavnostech, hudebních festivalech. Nebrání se ani rockovým zábavám a firemním akcím. V minulosti hrála například před kapelami a interprety jako jsou Horkýže Slíže, Blue Effect, Kamil Střihavka, Support Lesbiens, Škwor, Harlej, Petr Kolář, Turbo, Miloš Dodo Doležal, Vilém Čok, Žlutý Pes, UDG, Yoyo Band apod. 

ROCKSANA
Sobota - HLAVNÍ STAGE 

16:00

Ať už máte rádi klasické rockové pecky nebo jen chytlavou melodickou hudbu s barevnými dvojhlasy, je to kapela přesně pro Vás! Na svém kontě mají již desítky úspěšných vystoupení na festivalech Votvírák, Barvy Léta Poděbrady, Přeštěnice, Rock Fest Jince a další.. V dubnu 2018 předskakovali skupině CHINASKI a v témže roce absolvovali turné jako hosté skupiny HARLEJ "Možná Tour 2018".